Registracije su otvorene
za članove saveza Monsters ~M~

vaš vođa
martin

Join the forum, it's quick and easy

Registracije su otvorene
za članove saveza Monsters ~M~

vaš vođa
martin
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

vicevi

4 posters

Go down

vicevi Empty vicevi

Post  (čvajs) martin Sat Nov 14, 2009 12:54 am

navalite
(čvajs) martin
(čvajs) martin
Osnivač saveza ~M~

Posts : 384
Reputation : 10
Join date : 2009-11-13
Age : 33
Location : Đurđevac-S.Brod

Back to top Go down

vicevi Empty Re: vicevi

Post  Elvirius Sat Jan 16, 2010 12:04 pm

Very Happy Ivekov japa kupio sebi levisice a malom iveku obicne traperice......i sad Iveka mucilo zasto japa ima 5 gumba na hlacama a on samo jednog.......I upita on oca:" Tata zasto imas ti 5 gumbi a ja samo jedan?!??".......a japa iznenađen pitanjem brzo odgovori:"Pa znas Ivek pa ja imam velikog a ti jos malog pa zato ja imam 5 a ti samo jedan gumb." Nakon toga ivica se malo zadubi i kaze:"Da mi je znati kakvog ima veličasni....on ima gumbe na halji od gora do dola....!" cheers
Elvirius
Elvirius
Member ~M~

Posts : 33
Reputation : 0
Join date : 2009-11-14
Age : 44
Location : Nedelišće

Back to top Go down

vicevi Empty Re: vicevi

Post  jurica Sat Jan 16, 2010 7:22 pm

lol bounce

U Australiji skakuće klokanica i svakih stotinjak metara se zaustavi i umjesto klokanića iz njezinog tobolca viri pingvinić i povraća.

Za to vrijeme na Antarktiku u grupi pingvina sjedi jedan klokanić, zabrinuto gleda okolo, povremeno kihne i mrmlja:

- Eh, te glupe razmjene učenika. Very Happy
jurica
jurica
Member ~M~

Posts : 26
Reputation : -1
Join date : 2009-11-20
Age : 37

Back to top Go down

vicevi Empty Re: vicevi

Post  scotland Sun Feb 14, 2010 9:53 pm

Letio avion Montenegro Airlinesa i javlja se pilot putnicima preko razglasa: "Cijenjeni putnici, hvala što letite našim avionima, put će nam trajati 2h; letimo na visini 10000 m, vrijeme je povoljno." I, završi pilot s pričom, ustaje se, a kopilot ga pita da gdje će. Ovaj kaže: "Idem kafu da popijem pa ću da povalim onu dobru stjuardesu." Medjutim, mikrofon je ostao upaljen pa su svi čuli šta je rekao i počeli se kidati od smijeha. Dobra stjuardesa isto čula i zaleti se s drugog kraja aviona da kaže pilotu da ga svi čuju i da ju ne sramoti. I tako ona trči s jednog na drugi kraj aviona, a jedan od putnika joj podmetne nogu: "Đe ćes kurvet'no, pusti čo'eka prvo kafu da popije.


looooooooooooooooooooooooooooool
scotland
scotland
~M~ Org. grupa

Posts : 136
Reputation : 5
Join date : 2009-11-13
Location : Čakovec

Back to top Go down

vicevi Empty Re: vicevi

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum